Osta pilet

Lux Express Grupi töötajad

Hannes Saarpuu
Juhatuse esimees     
E-post: hannes.saarpuu@luxexpress.eu

Age Käos
Finantsdirektor
E-post: age.kaos@luxexpress.eu

Priit Lavits
Tehnoloogiadirektor
E-post: priit.lavits@luxexpress.eu

Aune Kuusk
Toote- ja kvaliteediosakonna juht
E-post: aune.kuusk@luxexpress.eu

Andrus Koha
Eesti regiooni teenindusjuht
E-post: andrus.koha@luxexpress.eu

Kristiina Mehik
Grupi kommertsjuht
E-post: kristiina.mehik@luxexpress.eu

Ines Pensa
Rahvusvaheliste suhete direktor
E-post: ines.pensa@luxexpress.eu

Märt Sibrik
Müügi- ja turundusjuht
E-post: mart.sibrik@luxexpress.eu

Eeva Vilson
E-kommertsjuht
E-post: eeva.vilson@luxexpress.eu

Kristi Schumann
Grupi personalidirektor
E-post: kristi.schumann@luxexpress.eu

Liia Petrova
Kontorijuht
E-post: Liia.Petrova@luxexpress.eu

Keiu Valge
Pressiesindaja
E-post: meedia@luxexpress.ee